Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Urozmaicenie funkcji farmbota

Recommended Posts

Nazwa funkcji: farmbot - bieganie po wyznaczonych trasach
Opis jak ta funkcja ma działać: po ustaleniu punktów, po jakich ma biegać farmbot, co cykl jest w jakimś sensie zmieniany pathing postaci w celu uniknięcia bana z buta za bieganie identycznej trasy co cykl. Postać mogłaby iść inną drogą, skręcić gdzieś, ustać na chwile, zrobić coś co normalny gracz, a nie powtarzała identyczny cykl.
Dodatkowe informacje (Nagranie/Zdjęcia):

• Plus 5
  • 4 weeks later...

+1 i jeszcze jak robi trase i wyłapie metina i zejdzie z tej trasy to po ubiciu metina niech nie wraca tam skad uciął trasy tylko leci dalej , ponieważ on cofa sie i biegnie ten odcinek jeszcze raz xd i strasznie to przypałowe

• Plus 2
  • 4 weeks later...
W dniu 22.03.2022 o 08:51, GrandPrime napisał:

Nazwa funkcji: farmbot - bieganie po wyznaczonych trasach
Opis jak ta funkcja ma działać: po ustaleniu punktów, po jakich ma biegać farmbot, co cykl jest w jakimś sensie zmieniany pathing postaci w celu uniknięcia bana z buta za bieganie identycznej trasy co cykl. Postać mogłaby iść inną drogą, skręcić gdzieś, ustać na chwile, zrobić coś co normalny gracz, a nie powtarzała identyczny cykl.
Dodatkowe informacje (Nagranie/Zdjęcia):

W takim razie coś w stylu używaj alternatywnych tras czyli opcja do ustalenia X tras i żeby bot sobie losował z której skorzysta.

1729609955_hlbot_dodatek.png.ea43d364209dbc789e276defed8131c9_1_10.png.215f4025927f10f35695bac213bacf3b.png    Pomogłem? Zostaw 👍

Z MOJEGO REFLINKA WYKORZYSTUJAC MOJE USTAWIENIA MNIEJSZE RYZYKO BANA!
https://hlbot.net/ref/xedyn

• Create New...