Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[InsomniaMT2.pl] Fishbot

Recommended Posts

Posted (edited)
4 godziny temu, kobylok napisał:

Strasznie cieżko łowi na tych ustawianiach kilka ryb na 1h jestes pewny ze są dobre? !!

Jestem pewny bo łowi od startu i ani razu nie przerwał, masz niski % na początku dlatego tak słabo. Na surze działają dobrze na 100% na reszcie postaci nie testowałem.

Edited by XeDyN

1729609955_hlbot_dodatek.png.ea43d364209dbc789e276defed8131c9_1_10.png.215f4025927f10f35695bac213bacf3b.png    Pomogłem? Zostaw 👍

Z MOJEGO REFLINKA WYKORZYSTUJAC MOJE USTAWIENIA MNIEJSZE RYZYKO BANA!
https://hlbot.net/ref/xedyn

Na woju działa idealnie. 4h łowienia, 60 pomyślnych połowów. Dziwne, że mimo takiej liczby, nadal nie wzrósł % na pomyśle wyłowienie...

Godzinę temu, Hades napisał:

Na woju działa idealnie. 4h łowienia, 60 pomyślnych połowów. Dziwne, że mimo takiej liczby, nadal nie wzrósł % na pomyśle wyłowienie...

w prezentacji jest napisane, ze od 100 pomyslnych wylowien zwieksza sie

1729609955_hlbot_dodatek.png.ea43d364209dbc789e276defed8131c9_1_10.png.215f4025927f10f35695bac213bacf3b.png    Pomogłem? Zostaw 👍

55 minut temu, XeDyN napisał:

w prezentacji jest napisane, ze od 100 pomyslnych wylowien zwieksza sie

Tak, teraz wiem, przeczytałem chwilę po wpisie, w prezentacji. 

Bardzo dobrze łowi, 150 pomyślnych :) 

Godzinę temu, XeDyN napisał:

Prawda to, jest ustawione na zamykanie klienta, musicie sami sobie to zmienić i zapisać config pod inna nazwa. 

Dobrze że zamyka klienta bo GM cie nie sprawdzi że używasz bota bo znikniesz z serwera i nie bedzie miał podejrzeń :P A jak zastopuje funkcje i po jakimś czasie jak gm zniknie i zacznie znów łowić to mogą Cie złapać jak bedzie 60 w okolicy albo gm wbije kontem zwykłym :P

1 godzinę temu, Seba997 napisał:

Dobrze że zamyka klienta bo GM cie nie sprawdzi że używasz bota bo znikniesz z serwera i nie bedzie miał podejrzeń :P A jak zastopuje funkcje i po jakimś czasie jak gm zniknie i zacznie znów łowić to mogą Cie złapać jak bedzie 60 w okolicy albo gm wbije kontem zwykłym :P

Zbanują Cię jak się tepnie GM do Ciebie i znikniesz instant

Teraz, XeDyN napisał:

Zbanują Cię jak się tepnie GM do Ciebie i znikniesz instant

Hej wiesz coś coś nie działa już ten fishbot strasznie loga z serwera :/ wiesz co mozna z tym zrobic?

13 minut temu, Seba997 napisał:

Hej wiesz coś coś nie działa już ten fishbot strasznie loga z serwera :/ wiesz co mozna z tym zrobic?

HLBot jest wykrywalny aktualnie i zabezpieczenia serwera Cię wywalają.

16 minut temu, Hades napisał:

HLBot jest wykrywalny aktualnie i zabezpieczenia serwera Cię wywalają.

aha ok to na razie  nic nie odpalać? bedzie to poprawiał twórca?

11 minut temu, Seba997 napisał:

aha ok to na razie  nic nie odpalać? bedzie to poprawiał twórca?

Na razie się wstrzymaj, póki nie wejdzie łatka w Ogłoszeniach od Kaca. 

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Create New...