Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[Veilen] Autodung 75

Recommended Posts

Serwer: Veilen
Data ostatniej aktualizacji ustawień: 2022.05.17
Opis ustawień:Auto dung na serwer Veilen opcja full odpał czyli range wh (1.0) + atak na cel  (0.2) działająca tylko i wyłącznie na marmurze (Jezeli wyrzuca cię przy probie bicia z wh lub z ataku na cel zmniejsz dane wartosci pod twoj komputer i internet)

-autoclick na marmur czarny ork,full odpał,pieczątki (jako ze na serwerze jest dodatkowy ekwipunek odpał musimy przenieśc do naszego normalnego eq i wtedy wszystko działa) 

-wykrywacz gma (na serwie i tak nie dziala, Kilka razy juz wyrwalem bana ,siedzą na spect)

- pickup

-wallhack

-autologin (1 sec)

-boost

-autoquest

Config wczytujemy Dopiero po wejsciu na dunga

Autodung działał około 14 godzin bez przycinki, jezeli bedzie zainteresowanie wstawie config na farmienie mapy 80lvl, 105lvl i 130lvl (wszystkie respy bossow oraz metkow) 

Życzę miłej gry :)

Download:

Settings_dung 1.json

Edited by Bizatrek
  • Plus 44
  • Facepalm 1
  • KEKW 2

Aż dziwne, bo myślałem, że tam nie banują. Kilkaset dungów natłukłem na różnych postaciach i ani jednego sprawdzania, a mój config jest semi-legit.

Dodaj sobie Wykrywacz PW. Mnie sprawdzali, ale chyba na podstawie komunikatu z czatu o ukończonym dungu, bo jedyne co dostałem to wiadomość z zagadką typu 2+2 a leciałem na podobnym configu i bana nie dostałem.

9 godzin temu, Hades napisał:

Aż dziwne, bo myślałem, że tam nie banują. Kilkaset dungów natłukłem na różnych postaciach i ani jednego sprawdzania, a mój config jest semi-legit.

cos tam sprawdzaja , nie wiem jakos mnie zanudzil ten serwer dlatego tez config wstawilem i poszedlem w chuy, dostalem dokladnie 3 bany ale totalny odpal mozliwe ze ktos nagral i podjebal ;D

Ale bana wyrwalem akurat na dungu nie wiem jak bo puscilem autodunga i poszedlem, wracam i byl ban ;D

18 godzin temu, Chemik napisał:

Wywala mi ciągle ;/ Pomocy

tak jak pisalem, zmniejsz dane wartosci wh i ataku na cel + zasieg wh i powinno pomoc ;) Jezeli dalej nie pomaga to polecam zmienic na ninje z lukiem, totalnie na to nie maja limtera

3 godziny temu, Bizatrek napisał:

tak jak pisalem, zmniejsz dane wartosci wh i ataku na cel + zasieg wh i powinno pomoc ;) Jezeli dalej nie pomaga to polecam zmienic na ninje z lukiem, totalnie na to nie maja limtera

Spróbować nie zaszkodzi, dzięki.

Działa działa, autodunga jest bardzo prosto ustawić na tym serwerze jest taki plus ze jeden set bedzie dzialal na wszystkie (jedynie co trzeba dodac to do autootwieracza klucze z next dungów) na woja atak na cel polecam na 0.5 i sieka jak rakieta :D

• Create New...