Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Veilen AutoDungi 75, 100, 150

Recommended Posts

Yo.

Poniżej macie configi z wh na 3 pierwsze dungeony, czyli 75, 100 i 150. RangeWH możecie zmienić do 270 jednostek (jest to zakres bicia na marmurze czarnego orka).

Wyłączone jest bicie fizycznym hitami, ponieważ robi to za nas WH. Warto dostosować wartości pod swój internet (najbezpieczniejsze to 0.35-0.42, wiadomo wolniej się bije, ale zerowe ryzyko wywalenia do menu głównego). 

Wiadomo ustawione wykrywacze itd, ale szczerze to ciula Wam to da, bo podobno sprawdzają co niektórzy na obserwatorze, nie czapce niewidce ;) 

Na tych configach zrobiłem po 100 dungeonów każdy, więc myślę, że w miarę przetestowany. 

Ogólnie to serwer syf, ale szacun, że łukhack tam nawet działa (czego nie rozumiem, bo na Deraya zablokowali w dwa dni, tu do dzisiaj działa, sprawdzałem).

Z fartem i miłych dungeonów.

PS. Gdyby nie działał Wam quest, to zróbcie nowy dungeon do momentu ubicia ostatniego bossa, potem nagrajcie sami questa, ale myślę, że powinno działać (dla waszej wiedzy: Quest czasem nagrywa złą cyfrę należącą do okna dialogowego. Jest nim cyferka 3, gdzie w panelu ponownego rozegrania dungeonu mamy tylko dwie opcje: Dalej oraz Zakończ. Przez to Quest się buguje. Wystarczyło w notatniku zmodyfikować cyferkę 3 na 1 (czyli pierwszą opcję w pojawiającym się oknie dialogowym)). 

Settings_VeilenDung75.json Settings_VeilenDung100.json Settings_VeilenDung150.json

• Plus 43
  • Facepalm 1
  • Love 1
20 minut temu, eZi0lek napisał:

Wszystko fajnie ale nie wchodzi ponownie na dunga a nie mogę dograć wchodzenia

Czemu nie możesz dograć wchodzenia? Usuwasz Questy i przy NPC na samym końcu nagrywasz je ponownie. Jeśli nadal masz problem, patrz porada wyżej. I nagrywanie questów to nie wina użytkownika, tylko HLbota, który odczytuje złe ID opcji dialogowej, dlatego należy poprawić ręcznie z opcji 3 na opcję 1 (tylko jeśli nagrywasz sam od początku, moja wersja jest poprawiona i działa dobrze).

witam, pomoze ktos naprawic to ze plik pobiera mi sie automatycznie jako archywizer winrar i nie moge tego zmienic na domyslny ;v 

• Create New...