Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Martwe pole/ Idle check


Recommended Posts

Nazwa funkcji:Martwe pole(farmbot)
Opis jak ta funkcja ma działać: Dodanie do mapy przycisków które by mógłby wyłączać daną część mapy w która ma nie biegać. 
Dodatkowe informacje: W chwili obecnej mamy opcje zaznaczania trasy po której postać ma się poruszać,jest opcja inteligentnego chodzenia, lecz bardzo często bot próbuje przebiec przez ściany czy obiekty i nie może dostać się do celu i stoi w scianie. Funkcja ta mogła by zastąpić inteligentne chodzenie i po prostu znacznikami moglibyśmy oznaczyć miejsce które ma omijać  lub też po prostu nie zbijać z tamtąd bossa / metka. 

 

Nazwa funkcji: Idle check(farmbot) 

Opis jak ta funkcja ma działać: Funkcja ta mogła by co jakiś czas, np co 60 sekund sprawdzać czy bot dalej się porusza na trasie, jeśli nie to restartował by config aby bot znowu wyruszył. 

 

Dodatkowe informacje: Bot od czasu do czasu zatrzymuje się na różnych odcinkach trasy i po prostu stoi w miejscu, wszystkie inne funkcję robi dalej, ale żeby pobiegł dalej, muszę sam manualnie ruszyć kawałek do przodu. Idle check mógłby służyć do wszystkich funkcji i sprawdzać czy bot dalej wykonuje wszystkie funkcje. 

  • Plus 2
Link to comment

Jak dla mnie było to by czymś realy dobrym bo jednak nie ma tego a ciekawy pomysł wsm bo byśmy dawali znaczniki np na gory czy jakies tabliczki dziury w ziemi ( kazdy wie raczej o co chodzi ) w sensie aby omijało cele które bot wejdzie iwyłącznie z wallhackiem

Link to comment
×
×
  • Create New...