Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[ALUNE] Wieża Demonów - Czysty

Recommended Posts

Wszystko smigalo elegancko bot wylatał około 300 dt
Dzisiaj probowalem odpalic wszystko hula tylko na 1 pietrze sie blokuje na starcie i nie chce dobiegac do metina zeby go zbic. Probowalem od nowa wgrywac config ,ale niestety nie dziala ;(
jakies porady ?

5 godzin temu, Shannaro napisał:

Wszystko smigalo elegancko bot wylatał około 300 dt
Dzisiaj probowalem odpalic wszystko hula tylko na 1 pietrze sie blokuje na starcie i nie chce dobiegac do metina zeby go zbic. Probowalem od nowa wgrywac config ,ale niestety nie dziala ;(
jakies porady ?

Wstanę popołudniu to obczaje.

Dej drobniaka za fatyge byku

https://hlbot.net/ref/sh1rox

Tez podpinam. Wygląda tak jakby nie widział metka z miejsca z którego startuje dung. Jak zwiększam zasięg na farmbocie i tak go nie łapie. Ale jak się rusze i pojawi się metin wtedy podchodzi bez problemu.

11 godzin temu, sh1rox napisał:

Skrypt poprawiony. 

Można na świeżo pobrać.

U mnie jest problem na piętrze po mapce. Zaczyna biec w inną strone zamiast bić moby. Jak daje mu na teren w wallhacku ten bład się naprawia bo przechodzi pare metrów i zaczyna bić. Problem w tym że nie wchodzi na kolejnego dunga.

1 godzinę temu, Olomelol napisał:

nie otwiera kart na koncu

Przelatałem przed chwilą 5 i za każdym razem otworzył kartę.

Jeśli chodzi o blokowanie się skryptu na "Elit. Król Demonów" to niestety nic w tej chwili z tym nie zrobię, gdyż problem leży w farmbocie/czymś co Quarel zmienił na serwisie. Dopóki to nie zostanie zrobione to niestety nie będzie to trybić. Można się posiłkować "wallhack - teren", ale nie daje gwarancji, że będzie wchodzić na dungi.

• Plus 1
  • Love 1

Dej drobniaka za fatyge byku

https://hlbot.net/ref/sh1rox

39 minut temu, sh1rox napisał:

Przelatałem przed chwilą 5 i za każdym razem otworzył kartę.

Jeśli chodzi o blokowanie się skryptu na "Elit. Król Demonów" to niestety nic w tej chwili z tym nie zrobię, gdyż problem leży w farmbocie/czymś co Quarel zmienił na serwisie. Dopóki to nie zostanie zrobione to niestety nie będzie to trybić. Można się posiłkować "wallhack - teren", ale nie daje gwarancji, że będzie wchodzić na dungi.

Wiem, wiem mordzia już ogarnięte :)

Czasem pod koniec wiesza mi się NPC.

Nie wchodzi ponownie na dunga, ręcznie też nie da się wejść, ponieważ nie wyskakuje żaden dialog z NPC. Dopiero wylogowanie i zalogowanie naprawia błąd.

Da rade jakoś temu zaradzić? 

55 minut temu, gosiniovsky napisał:

Czasem pod koniec wiesza mi się NPC.

Nie wchodzi ponownie na dunga, ręcznie też nie da się wejść, ponieważ nie wyskakuje żaden dialog z NPC. Dopiero wylogowanie i zalogowanie naprawia błąd.

Da rade jakoś temu zaradzić? 

Klikasz pauzę bota i odklikujesz

15 minut temu, Olomelol napisał:

Klikasz pauzę bota i odklikujesz

Generalnie NPC jest zwieszony na potęge, dopiero relog pomaga.
Nie mówiąc, że zostawić botka na jakiś czas lipa, bo dosyć często się to robi

2 godziny temu, gosiniovsky napisał:

Generalnie NPC jest zwieszony na potęge, dopiero relog pomaga.
Nie mówiąc, że zostawić botka na jakiś czas lipa, bo dosyć często się to robi

Nawet jak by się nie blokował nie radzę na alune bez kontroli bota zostawiać :)

19 godzin temu, Olomelol napisał:

Wykryłem 1 bład w configu co jakis czas bot zatrzymuje sie na piecztakach i pisze zabij elit króla

Wydaje mi się, że to nie jest błąd configu. Właśnie szukałem czy ktoś też posiada ten problem i z tego co widzę to jakieś zabezpieczenie lub coś innego bugującego się w farmbocie. Zostajemy normalnie przeniesieni na nastepny poziom po pieczątkach a bot i tak omija Elitarnego króla i biegnie przez sciane na poziom z pieczątkami. Strasznie dziwne i nie występuje to cały czas.

• Create New...