Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Lista serwerów

Recommended Posts

Nazwa funkcji: Temat na forum
Opis jak ta funkcja ma działać: Witam wiadomo, ze na wiekszosci serwerow dziala hlbot tylko na polowie tych serwerow jest wykrywany przez administracje na drugiej bardzo czesto sprawdzaja boty a na trzecim w ogole i moja propozycja jest nastepujaca zeby dodac temat spis all serwerow i zeby pod nimi mogli sie wypowiadac gracze jakich funkcji na pewno nie uzywac bo jest insta ban itp. taka luzna propozycja.

Mozna tez dodac opcje jak daje noperfect na metinie na modach i kazdy gracz z ranga premium moglby dawac gwiazdki a potem funkcja by zliczala srednia i pokazywala % czy tam liczbe gwiazdek ile uzyskal dany serwer w danej kategorii.

Teraz kazdy wchodzi na chatbox pyta o dany serwer i musi czekac na odpowiedz ktora uzyska badz nie.

Np. Ervelia niby dziala ale administracja ma jakies logi ktore pokazuja im ze dana osoba gra na hlbocie, gralem przez tydzien na tylko i wylacznie jednej funkcji a mianowicie wykrywanie bossow, ale nie tepalem do nich tylko szukalem sobie gienkow po grocie i wyskakiwał mi komunikat ze gienek jest blisko czyli nic przypałowego a jednak po tygodniu ban, nie uzywalem ZADNEJ innej funkcji. Przy probie odwolywania sie na teamspeaku ze zwykłymi gmami ich gadka byla prosta czyli "Po prostu sie przyznaj" "Biegałem za toba po nockach biegales bezpośrednio do gienkow" itp.. Caly czas mowilem ze nigdy nie czitowalem niech mi pokazal dowod z logow poniewaz bieganie do gienkow to nie jest dowod, rownie dobrze moglem miec szczescie. Po jakims czasie kazali mi sie udac do Endymiona ktory powiedzial prosto mam w logach ze cos odpalales ale nie moge ci tego pokazac poniewaz moglbym tym pomoc czitera i ze nie ma szansy na ub. 
Dodatkowe informacje (Nagranie/Zdjęcia):

• Plus 1
  • Create New...