Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Vezuna [ban]

Recommended Posts

Witam, dostałem bana na serwerze Vezuna majac is'a za 100zl. Miałem wlaczone jedynie nieodpychanie. Jest jakakolwiek możliwość, aby się od tego odwołać czy poszło po logach? Na omównieniu funkcji bota przy odpychaniu nie było napisane, ze mogą tą opcje sprawdzic po logach.

• 2Head 3
  • KEKW 4
4 godziny temu, songokajn13 napisał:

Witam, dostałem bana na serwerze Vezuna majac is'a za 100zl. Miałem wlaczone jedynie nieodpychanie. Jest jakakolwiek możliwość, aby się od tego odwołać czy poszło po logach? Na omównieniu funkcji bota przy odpychaniu nie było napisane, ze mogą tą opcje sprawdzic po logach.

Przy włączeniu clienta była też informacja że pliki serwera nie są sprawdzone i ryzyko blokady rośnie. Co trzeba mieć w bani aby w ciemno z IS odpalać cheaty. Najpierw się robi rekonesans. Poza tym ja odkąd korzystam z HL nie kupuje nigdzie isa, najlepiej wybierz to co bardziej co bardziej się opłaca, a jeszcze bardziej się będzie potrafiło zwrócić. Ja wybrałem HL i jestem zadowolony, choć pewnie Ty drugi raz załadujesz frajerom kabze do kieszeni. Wracając do HL na tym serwerze Kacu pisał, że pracuje nad tym aby tak łatwo HL nie był wyłapywany i pozostaje nam wierzyć, że jego umiejętności są wyższe od techników serwera...

W dniu 18.09.2022 o 16:32, Sarigost napisał:

po co odpalacie bota jak isa kupujecie ? co wy macie w głowie możesz się odwołać ale ci odpiszą że trzeba było grać normalnie albo nic nie odpiszą 

++ 

Ponadto po uruchomieniu wyskakuje informacja

Brak opisu.

Edited by ka2wa