Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Nie ma co odpalać z Hl-a brak wspierania serwerów

Recommended Posts

Witam ostatnio odniosłem wrażenie że hl przestał się przykładać do polskiej sceny i dodają tylko zagraniczne serwery.A na tych serwerach co by sie fajnie pobociło to hl nie wspiera miedzy innymi Glevia/Valium/Tudnria więc jaki sens ma kupno gdy nie można odpalić większości serwerów.Macie może coś podobnego co by działało na tych serwerach . Pozdrawiam

• Plus 3

Bo kasę im płacą żeby cheat nie działał na ich serwerach proste. 

Zapewne hl niedługo straci klientów , bo nie warto tego wykupywać szkoda kasy na jakieś śmieszne zagraniczne serwery 

Edited by patris1995
  • Plus 2

Ja raz dałem się skusić na zakup licencji tym bardziej że działał bot na pandorce a teraz nie widzę potrzeby kupowania jak jest ban za sam inject. Nawet chciałem odsprzedać licencje 13 dniową ale nikt nie zainteresowany

Edited by BiiLii

A No tak to działa dostać kasę od serwerów typu glevia itp plus mieć swoich klientow tutaj ale niestety nie da się mieć i tego i tego jestem stałym subskrybentem od ponad 1,5 roku jak nie więcej i faktycznie porównując hla kiedyś a dzis przepaść , same gowna zagraniczne bo zapewne dużo klientow ( kasy ) zza granicy a tłumaczenie się wiecznie ze polski rynek metina to tez gowno prawda bo jak są fajne serwery pokroju valiuma glevii itp to oczywiście nie działa , jak ktoś ma coś podobnego nawet płatnego to chetnie skorzystam 

4 godziny temu, DupaBladyna napisał:

Trzeba jeszcze dodać Pangeya ale to nic dziwnego ze na grywalnych serwerach Hl nie działa z tego co wiem to wszystkie permanentnie wycieły Hla i chlopaki na pw pisali ze nie ma i nie będzie Hla na te serwery

No wycieli bo dostali przelew od właścicieli tych serwisów.  Na Pangeje jest bot, kosztuje 400-500 zł i jest na stałe. Więc tu nie chodzi o zabezpieczenia tylko o $$

Cena wzrosła, a ilość wspieranych serw spada. Wcześniej kupowałem hl-a regularnie, jednak ostatnimi czasy poza nerwią nie ma gdzie bocić. Na ervelii wykrywany jest z automatu, glevia itp nie jest wspierana..  kupiłem teraz z racji tego że na poprzedniej akademii valiuma hl działał - na tej nie działa..    Dodają tylko jakieś no name serwery z 10 online..   Szkoda. Jak ktoś ma namiary na tego bota który działa na pangea / valium itp to pisz na pw.  Jakieś działają nawet na valium, bo czesto spotykam jak latają za metkami przez ściany, tylko ciężko je znaleźć

• Plus 2
  • Administrators
W dniu 23.01.2024 o 15:14, PowerPlay napisał:

No wycieli bo dostali przelew od właścicieli tych serwisów.  Na Pangeje jest bot, kosztuje 400-500 zł i jest na stałe. Więc tu nie chodzi o zabezpieczenia tylko o $$

Hej, nie przyjmujemy pieniędzy od żadnego serwera niż Valium (główny serwer, akademia została dodana). Mylisz się również, że nie chodzi tu o zabezpieczenia otóż sytuacja wygląda tak, że dopóki jest jakiś prywatny cheat, który kosztuje spore sumy lub gra na nim garstka osób to administracje serwera się nim nie przejmują. HL można powiedzieć, że cierpi z powodu sukcesu ponieważ każdy nasz bypass na serwery, które nie są przez nas wspierane (pangea, glevia) byłby odrazu fixowany. Z tego powodu dawno temu podjeliśmy decyzje, że nie jesteśmy wstanie walczyć z wiatrakami bo brakuje nam takiej ilości ludzi, żeby cały czas walczyć z wiatrakami. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości. Pozdrawiam <3

• Administrators
W dniu 23.01.2024 o 16:00, VirusPlay napisał:

Cena wzrosła, a ilość wspieranych serw spada. Wcześniej kupowałem hl-a regularnie, jednak ostatnimi czasy poza nerwią nie ma gdzie bocić. Na ervelii wykrywany jest z automatu, glevia itp nie jest wspierana..  kupiłem teraz z racji tego że na poprzedniej akademii valiuma hl działał - na tej nie działa..    Dodają tylko jakieś no name serwery z 10 online..   Szkoda. Jak ktoś ma namiary na tego bota który działa na pangea / valium itp to pisz na pw.  Jakieś działają nawet na valium, bo czesto spotykam jak latają za metkami przez ściany, tylko ciężko je znaleźć

Valium akademia został dodany po czasie, ponieważ musieliśmy dokładnie sprawdzić clienta i naprawić wszystkie detecty. Oczywiście dalej możecie dostać bana za niektóre funkcje, ale na pewno nie za "inject". Pozdrawiam

• Administrators
32 minuty temu, Michios napisał:

Jebać to gówno ,jeszcze żeby te serwery dodawane miały po te 500 graczy a nie 20 xDDDD kupujcie dalej Polaczki 

Rozumiem twoje zdenerwowanie, ale często takie małe zagraniczne serwery nie wymagają od nas żadnego czasu, więc jeśli przychodzą do nas ludzie z zagranicy np. rumunii, włoch a nawet z portugalii czy arabii to po prostu dodajemy je, żeby rozwinąć społeczności w tych krajach. Mimo to staramy się wspierać wszystkie serwery na ile to możliwe

• 3 weeks later...
W dniu 25.01.2024 o 15:22, Guto napisał:

Rozumiem twoje zdenerwowanie, ale często takie małe zagraniczne serwery nie wymagają od nas żadnego czasu, więc jeśli przychodzą do nas ludzie z zagranicy np. rumunii, włoch a nawet z portugalii czy arabii to po prostu dodajemy je, żeby rozwinąć społeczności w tych krajach. Mimo to staramy się wspierać wszystkie serwery na ile to możliwe

żenada że przyjmujecie kasę od valiuma i od reszty pewnie też. 

W sumie to się nie dziwie. Niektórzy użytkownicy to totalne chamy albo tacy co niedawno skończyli 13 lat i poprosili mamę żeby kupiła PSC na Orlenie. Z rozmowy z kilkoma adminami jasno wynika że gdyby ludzi nie bocili w tak ostentacyjny i destruktywny sposób byłaby gitara bo jak to któryś napisał "sami zarabiamy hajs w moralnie nieuczciwy sposób" Pozdrawiam

Bo bot na owe serwery powinien mieć małostkowe funkcje, wtedy wydaję mi się ilość wykryć była by znacząco mniejsza i serwerom, nie opłacało by się aż tak mocno ingerować w wypalenie cheaterów z serwa =) Minimalizm = Możliwość grania na wszystkich dobrze zabezpieczonych serwerach, ale pewnie zaraz polaczki się odezwą, bo przecież oni za minimalizm nie będą płacili, to teraz mają płacą, a i tak na większych serwerach nie zagrają boooooooooooooooooooooo, jest mnóstwo funkcji w bocie wykrywalnych =D Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, im mniej znany był bocik tym lepiej =D Już wolałem jak się kiedyś od Kaca kupowało "pętle" i też było dobrze

Mnie to ciekawi kiedy jakieś info odnośnie tak hucznie zapowiadanego update HLa na x64, lepszych funkcji i innych bajerów.

Edited by Cziter
  • Plus 1

Chcesz ogarnąć jakiś fajny config? Bez przypałów albo uzyskać jakąś pomoc?
Mogę zrobić specjalnie dla Ciebie całkiem pożyteczny config o ile pozwala na to serwer!
Pisz PW

Niektórzy to piszą tak, jakby technologia itp stała w miejscu. Serwery nauczyły się już wgrywać  fixy i wykrywać cheaty i np jeśli oni by zrobili HL na glevie, bo kiedyś był, ale co z tego, że oni zrobią, jak glevia robi przerwę i to fixuje i ludzie od HL muszą spędzić 2 dni na poprawienie tego i znowu serwer robi przerwę i fix. Kiedyś to wchodziłeś na mpc forum i pobierałeś plik po czym w indexie dopisywałeś '' wh '' i śmigało jak talala. Tak samo wchodzą nowa zabezpieczenia w formie farm blocka, którego kiedyś nie było i to kolejny - dla ludzi bocących. Po części ich rozumiem, że kiedyś to było tak, że raz dwa robili, ale że tak jak na początku napisałem serwery znalazły patent na fixowanie tego to jest trudniej o wiele. Kiedyś też nie było w logach, że dany gracz używa WH czy tam szybkości ruchu czy jakiś przenikania przez ścianę, teraz też od dłuższego czasu dużo serwerów to ma. Popatrzecie też na to tak ile by ludzi bociło gdyby nie HL w metinie, może jakiś unikalny cheat od turków czy kogo tam z 0,5-1 % graczy metina ma, chyba że ktoś ma lepsze info, więc może poprawić.

Edited by OseX