Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

serwery podhlbot

Recommended Posts

• Administrators
42 minuty temu, patris1995 napisał:

na polskim rynku nie ma żadnego sensownego serwera do zabawy :) glevia nie wspierana pangejka też , od dziś valium akademia też

Skąd informacja, że valium akademii nie będzie już?

Kiedyś zajebiście szło się pobawić (pobocić) na virtualu, wh bardzo zasięgowe (całe komnaty groty na spokojnie), farmboty mogły śmigać dzień w dzień przez ściany itd., kopanie na 20 kont - obstawiam, że nadal tam tak jest, ale z tego co obserwowałem YT to raczej nie ma już sensu bo:

a) albo zabezpieczyli się choć trochę przed HL i to co piszę u góry nie działa (nie wiem, nie sprawdzałem, ale samo kopanie na 20 kont to obecnie destrukcja rynku by była xD),

b) gra tak mało ludzi, że po prostu nie ma sensu bocić na (prawie) zdechłym serwerze.

/edit

Z ciekawości sprawdziłem - na liście wspieranych serwerów na stronie www hlbota już nawet nie widzę żeby virtual był na liście także cofam moją wypowiedź, nawet można ją usunąć bo w sumie wyszło teraz, że jest nie na temat. Wybaczcie. :D

Edited by smieciara