Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Serwery i wspieranie

Recommended Posts

Poświęciłem dzisiaj trochę czasu żeby sprawdzić które z dostępnych serwerów na HL jeszcze w ogóle istnieją. Jak się okazuje połowa tych tureckich i rumuńskich wynalazków już nawet nie ma swojej strony internetowej, a w HL bocie dalej widniej i go zaśmieca i utrudnia wyszukiwanie serwerów do grania. Można by z tym w końcu zrobić porządek. 

Tak samo wspieranie serwerów polskich, ja wiem, że jest ciężej i wiecej zarobicie od brudasów nawet się nie męcząc, ale fajnie by było jak byście chociaż troche zadbali o nasz rynek, bo jest dużo fajnych krajowych serwerów gdzie byście mieli drogę do popisu, a nie wiecznie wymówki, że trzeba przy tym chwile popracowac albo coś... I patrzac na forum dużo ludzi pyta o serwer czy jest, bo duzo serwerów  było ale przez ale nagle z waszego lenistwa, bądź dobrej oferty % od danego serwera nagle znikneły. Następna opcją fajnie było by zobaczyć wyszukiwarkę, wpisujesz i patrzysz czy dany serwer jest, był, czy może chociaż będzie. Prośby o serwer to pic na wodę, zawsze jest jakieś ale albo coś żeby tylko się wymigać od roboty.

Post kierowany głownie do ADMINISTRACJI, ale zapraszam wszystkich do dyskusji :)

image.gif

• KEKW 1

Niestety ale Hl lata świetności już ma za sobą.

Zabawne jest tylko ze jak ich marketing czyli NoPerfect nagrywał metina na modach to HL potrafił działać na serwerach tj: Aeldra, Pangeya czy Glevia. 

I tak znając ich gatke powiedzą żadnej oferty nie przyjmowaliśmy bla bla, ten serwer ma za dobre zabezpieczenia, na ten za dużo czasu itp. itd. 

A o propozycjach przyszłości bota to nawet nie ma co pisać bo i tak tego nie powiedzą ale są poza zasięgiem dla nich.

• Plus 1
1 godzinę temu, archonek napisał:

przewinęło się parę postów na ten temat na przestrzeni paru miesięcy, i powiem tak, chuj z tego wyjdzie panie kolego

Mordo masz jakiś server bez limitera ?

3 godziny temu, JotunTurym napisał:

Niestety ale Hl lata świetności już ma za sobą.

Zabawne jest tylko ze jak ich marketing czyli NoPerfect nagrywał metina na modach to HL potrafił działać na serwerach tj: Aeldra, Pangeya czy Glevia. 

I tak znając ich gatke powiedzą żadnej oferty nie przyjmowaliśmy bla bla, ten serwer ma za dobre zabezpieczenia, na ten za dużo czasu itp. itd. 

A o propozycjach przyszłości bota to nawet nie ma co pisać bo i tak tego nie powiedzą ale są poza zasięgiem dla nich.

A na Pangeya czasmi Kac nie był technikiem dc ? Bo nie pamietam na którym serwie był/jest.

Musicie zrozumieć, że na serwerach gdzie coś działa oni wpierw korzystają bez publikacji, jak się da tam zarobić eurosy od turasów. Więc jak już sobie coś tam zarobią to wtedy dają na publika bo wiedzą ze ludzie zaraz bez mózgu rozjebią się na serwer i na przypale będą latać, co z tym się wiąze będzie trzeba ciągle updatey robić na bota, albo finalnie ogarną i przestanie działać.

• Facepalm 1

Chcesz ogarnąć jakiś fajny config? Bez przypałów albo uzyskać jakąś pomoc?
Mogę zrobić specjalnie dla Ciebie całkiem pożyteczny config o ile pozwala na to serwer!
Pisz PW 

Pamiętaj! Nie wszędzie posiadam konta, więc prosząc o config licz się z tym, że będziesz musiał udostępnić mi jakąś postać, abym mógł go zrobić!

W dniu 26.05.2024 o 00:07, kamil4032 napisał:

Mordo masz jakiś server bez limitera ?

Viral - Tam nie ma limitera, grałem sobie tam tydzień, i sprzedałem jakiemuś hiszpanowi konto za 30euro :PeepoHihi: