Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[Alune.pl] Wieża Demonów (Bez złotego poziomu) *PERFEKCYJNE ROBIENIE DUNGEONÓW - POPRAWIONE

RanGP

Recommended Posts

Działa wszystko prawidłowo  Jedyne miejsce które się buguje przed piętrem z metinem umarłych
 Robi postka tera dunga na pietrze z tym metinem umarłych ucieka w druga strone

EDIT: wystarczy wyłączyć i włączyć farmbota i będzie działać :DD
Kolejny EDIT jednak sie nie buguje przed pietrem z metinem debil ja cos kliknał haha

Ostatni metin umarłych robi 2/3 dungi dobrze trafia na to pietro i zaczyna uciekac i trzeba wylaczac i wlaczac farmbota plz zrob cos

Edited by LowcaMeneli
41minut temu, LowcaMeneli napisał:

Działa wszystko prawidłowo  Jedyne miejsce które się buguje przed piętrem z metinem umarłych
 Robi postka tera dunga na pietrze z tym metinem umarłych ucieka w druga strone

EDIT: wystarczy wyłączyć i włączyć farmbota i będzie działać :DD
Kolejny EDIT jednak sie nie buguje przed pietrem z metinem debil ja cos kliknał haha

Ostatni metin umarłych robi 2/3 dungi dobrze trafia na to pietro i zaczyna uciekac i trzeba wylaczac i wlaczac farmbota plz zrob cos

Mam ten sam problem 

Ustawienia zawarte powyżej, zalecam dla postaci sura WP/Wojownik Body z ekwipunkiem na 70 poziom, broń może być na 60 średnie 30.

Jeśli blokuje się wam np. automatyczne wchodzenie na dungeony, zalecam nagrać questa ponownie u ustawić czas 5 sekund do wykonywania tego. 

• Patryczku changed the title to [Alune.pl] Wieża Demonów (Bez złotego poziomu)
1 godzinę temu, RanGP napisał:

Ustawienia zawarte powyżej, zalecam dla postaci sura WP/Wojownik Body z ekwipunkiem na 70 poziom, broń może być na 60 średnie 30.

Jeśli blokuje się wam np. automatyczne wchodzenie na dungeony, zalecam nagrać questa ponownie u ustawić czas 5 sekund do wykonywania tego. 

kurła trzeba było tak odrazu napisac a ja ninja archerem to probowałem robic i dlatego moze byc bład dzis zrobie nowa postac i sprawdze czy działa 

Postaram się w najbliższym czasie o zaaktualizowanie zautomatyzowanego dungeonu bez użycia WaitHacka oraz poprawieniu ,,wchodzenia" w ścianę na etapie kamienia metin.

Obserwujcie temat, już niedługo się coś pojawi.

Dziękuje za wielki odzew ten oczywiście pozytywny pod tym postem, jak i moim drugim związanym z Fish botem oraz za mega pozytywne wiadomości priv :) 

• Plus 3
  • Love 1

W dniu 28.11.2021 o 13:38, RanGP napisał:

Postaram się w najbliższym czasie o zaaktualizowanie zautomatyzowanego dungeonu bez użycia WaitHacka oraz poprawieniu ,,wchodzenia" w ścianę na etapie kamienia metin.

Obserwujcie temat, już niedługo się coś pojawi.

Dziękuje za wielki odzew ten oczywiście pozytywny pod tym postem, jak i moim drugim związanym z Fish botem oraz za mega pozytywne wiadomości priv :) 

Problemem jest ustawienie ''Szukaj poprawnej drogi do celu'' Jeśli wyłączysz to i odpalisz wallhacka nie ma tego problemu ale postac przechodzi przez sciany ;) 

Edited by HubiQ
  • Minus 1
4 minuty temu, HubiQ napisał:

Problemem jest ustawienie ''Szukaj poprawnej drogi do celu'' Jeśli wyłączysz to i odpalisz wallhacka nie ma tego problemu ale postac przechodzi przez sciany ;) 

Ta, ale na pietrze z pieczatkami zapi3rdala chujj wi gdzie  (w moim przypadku) :D

• RanGP changed the title to [Alune.pl] Wieża Demonów (Bez złotego poziomu) *PERFEKCYJNE ROBIENIE DUNGEONÓW - POPRAWIONE

Dobry wieczór, 

Został zaaktualizowany config na auto DT, jednakże nie obejdzie się niestety bez korzystania z WaitHacka,

dlatego nie zalecam modyfikować wartości, które są uwzględnione w moich konfiguracjach.

• Create New...