Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[Alune] AUTODUNG 130

pashowski

Recommended Posts

Wszystko spoko tylko fajnie jakby po zbiciu 100x dinozaur nie próbował iść na skróty tylko mógłby iść ładnie dalej mostem bo ja wyłączyłem wallhack przez teren bo straszny przypał, wie ktoś jak to można poprawić? znaczy edytować trase czy jak to tam działa?

3 minuty temu, Layan napisał:

Wszystko spoko tylko fajnie jakby po zbiciu 100x dinozaur nie próbował iść na skróty tylko mógłby iść ładnie dalej mostem bo ja wyłączyłem wallhack przez teren bo straszny przypał, wie ktoś jak to można poprawić? znaczy edytować trase czy jak to tam działa?

Wiesz to i tak widać że używasz bota nawet bez tej drogi. Chcialem zrobic zeby szedl tak jak normalnie ale wracal do punktu gdzie sa kolumny i dopiero wtedy szedl na bosa. Moze komus sie uda to ogarnac  

Godzinę temu, pashowski napisał:

Wiesz to i tak widać że używasz bota nawet bez tej drogi. Chcialem zrobic zeby szedl tak jak normalnie ale wracal do punktu gdzie sa kolumny i dopiero wtedy szedl na bosa. Moze komus sie uda to ogarnac  

Ogólnie jest spoko tylko po prostu musze go "popchnac" w tym jednym momencie na most i dalej wszystko smiga, zupke mozna zjesc w spokoju ;]

U mnie raczej nic nie widac bo wszystko co zbedne wylaczylem, wallhack, speedchack i inne wspomagacze które widac, wolę wolniej niz stracić postać bo troche w nią władowalem ;p No chyba że mówisz o nienaturalnym zachowaniu postaci, może i momentami dziwnie się porusza, ale wątpie żeby był za to ban ;)

17 minut temu, Layan napisał:

Ogólnie jest spoko tylko po prostu musze go "popchnac" w tym jednym momencie na most i dalej wszystko smiga, zupke mozna zjesc w spokoju ;]

U mnie raczej nic nie widac bo wszystko co zbedne wylaczylem, wallhack, speedchack i inne wspomagacze które widac, wolę wolniej niz stracić postać bo troche w nią władowalem ;p No chyba że mówisz o nienaturalnym zachowaniu postaci, może i momentami dziwnie się porusza, ale wątpie żeby był za to ban ;)

Tak to chodzi o sam movment postaci widac to od razu jak bedzie stal nad toba a ty 3 razy zrobisz to samo podczas 3 dungow to raczej nie bedzie przypadek ;)

• Plus 1
3 godziny temu, Wiocha napisał:

Osobiście mi nie działa, bije pierwsze moby na samym wh, używa kamienia i zatrzymuje się na tych pierwszych mobach. 

Widocznie coś zmieniales wpuść postac na dunga odpal bota i musi dzialac. Wlacz jeszcze w opcjach autopodnoszenie zeby pieczatka wpadala do eq i ja otwieralo automatycznie

Masz poradnik na forum jak grac config. Po wejsciu odpalasz confing nic nie musisz robic postac sama bedzie robila nastepne dunga

1 godzinę temu, lipka17 napisał:

Jak wczytać ten config w grze juz i jeszcze pytanko w jaki sposób ustawić zeby sam wchodził na dunga po zakończeniu 

7 godzin temu, pashowski napisał:

Widocznie coś zmieniales wpuść postac na dunga odpal bota i musi dzialac. Wlacz jeszcze w opcjach autopodnoszenie zeby pieczatka wpadala do eq i ja otwieralo automatycznie

mordo, pieczątka wpada i bot ją otwiera ale zatrzymuje się na mobach bijąc ich z wh.

17 godzin temu, Wiocha napisał:

mordo, pieczątka wpada i bot ją otwiera ale zatrzymuje się na mobach bijąc ich z wh.

Jak dzieje się coś takiego wyłącz opcje farmbot i ją włącz. Nie wiem dlaczego tak się dzieje u Ciebie bo innym działa sam. Znajomi też mi piszą że nic nie muszą zmieniać. Jest też opcją że zły cfg wczytujesz bo tutaj jakiś chłop wstawiał cfg wcześniej i był taki problem ze postać stawała na pieczątkach. Daj znać czy cos pomogło jak nie to będziemy myśleć 

• Plus 1
4 godziny temu, pashowski napisał:

Jak dzieje się coś takiego wyłącz opcje farmbot i ją włącz. Nie wiem dlaczego tak się dzieje u Ciebie bo innym działa sam. Znajomi też mi piszą że nic nie muszą zmieniać. Jest też opcją że zły cfg wczytujesz bo tutaj jakiś chłop wstawiał cfg wcześniej i był taki problem ze postać stawała na pieczątkach. Daj znać czy cos pomogło jak nie to będziemy myśleć 

Wrzuciłem cfg od nowa i działa, dzięki. Zmieniłem również zasięg wh na 200 i dodałem bossy i metki, żeby to szybciej schodziło, również odpaliłem pickup'a, bo był wyłączony i nie podnosiło dropu.

2 godziny temu, hugiel napisał:

Często respi mi dwa końcowe bossy, ale niestety bot drugiego nie nadąża zbijać. Ktoś ma rozwiązanie?

EDIT: Mam wrażenie, że waithack nie działa jak powinien

Wh jest odpalone tylko po to zeby czasami postac nie blokowala sie w mobach i przestawala je bic. co do drugiego respu zwieksz sobie czas w zakladce "questy" po ktorym postac ma wykonywac tp na nastepny dung

6 minut temu, pashowski napisał:

Wh jest odpalone tylko po to zeby czasami postac nie blokowala sie w mobach i przestawala je bic. co do drugiego respu zwieksz sobie czas w zakladce "questy" po ktorym postac ma wykonywac tp na nastepny dung

Przyjacielu, podpowiesz newbie'kowi jak zwiększyć ten czas?

9 minut temu, pashowski napisał:

Nie będzie się blokowała jak ustawisz anty odpychanie :)

Pobrałem cfg z góry, wchodzę na dung, wczytuje, omija pierwszy spot potworów leci na kratę i tam bije tylko problem w tym, że farmbot jakby się ograniczał tylko do bicia potworów, respią się te posągi aniołów i zbija 3 posągi i zaczyna bić potwory a nie biec do czwartego wtedy muszę stopować funkcje i sam go ubijać dalej. Czasami te dinozaury atakuje jakby sam farmbot bo leci po kolei po każdym a czasami leci od razu drogą na koniec gdzie będzie ubijał końcowego bossa. Co przestawić aby śmigało normalnie?

22 godziny temu, d3n5e4 napisał:

Pobrałem cfg z góry, wchodzę na dung, wczytuje, omija pierwszy spot potworów leci na kratę i tam bije tylko problem w tym, że farmbot jakby się ograniczał tylko do bicia potworów, respią się te posągi aniołów i zbija 3 posągi i zaczyna bić potwory a nie biec do czwartego wtedy muszę stopować funkcje i sam go ubijać dalej. Czasami te dinozaury atakuje jakby sam farmbot bo leci po kolei po każdym a czasami leci od razu drogą na koniec gdzie będzie ubijał końcowego bossa. Co przestawić aby śmigało normalnie?

Sprobuj wrzucic cfg od nowa poniewaz dziala normalnie nie wiem czemu u Ciebie jest taki problem

• Love 1

Ale przypał wbiłem 130 lv zrobiłem eq, wbiłem na tego dunga zrobiłem dosłownie 3 dungi po czym zostawiłem bota na 1h żeby porobił te dungi, logło mnie i banicja. Nie wiem jak to możliwe że mnie wyczaili na tym dungu, dopiero zacząłem je robić w topce mnie nie było, dodam że do 130 lv cały czas leciałem na wh itd i nic. Czy aż tak zaczeli kontrolować te dungi? 

Kupując token'y z mojego reflinka, możesz liczyć na pełne wsparcie i pomoc w ustawieniu bota, posiadam spore doświadczenie! Zapraszam!

Reflink: https://hlbot.net/ref/LecenaBocie

44 minuty temu, LeceNaBocie napisał:

Ale przypał wbiłem 130 lv zrobiłem eq, wbiłem na tego dunga zrobiłem dosłownie 3 dungi po czym zostawiłem bota na 1h żeby porobił te dungi, logło mnie i banicja. Nie wiem jak to możliwe że mnie wyczaili na tym dungu, dopiero zacząłem je robić w topce mnie nie było, dodam że do 130 lv cały czas leciałem na wh itd i nic. Czy aż tak zaczeli kontrolować te dungi? 

Dzis mialem to samo wrzucilem bota na dt pojechalem na 2h do miasta wrocilem i ban. Nie wiem jak.

22 minuty temu, Abotak napisał:

No niestety bieganie na hl na alune już się chyba skończyło. 

To jak oni to robia ze wykrywaja? Skoro bot jest platny nie powinien byc lepiej ukryty? 2h latania samych dungow i ban troche lipa xD

• Create New...