Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[Alune.pl] Fishbot config

Abeline

Recommended Posts

• KacMorderca changed the title to Alune.pl Fishbot
47 minut temu, WaclawHandy napisał:

odpaliłem fishbota, zminimalizowałem gierkę, wchodzę zobaczyć ile rybek i ban <3

Bo na alunie przy lowieniu gm pisze komunikat ze masz napisac cos na czacie i wykrywacz nie wykrywa gma wiec nie stopuje bota.

Posted (edited)

Zauważyłam, że teraz używają trybu obserwacji, dlatego nie wykrywa GMA!!!

ONI PISZĄ DO CIEBIE (NIE PW), Więc z tym botem to troszkę lipa na Alune, trzeba siedzieć przy kompie cały czas :0.

Edited by Xyndor

Napisał jakiś gość w dziale propozycje żeby dodać do wykrywaczy opcję wykrywania właśnie tych wiadomości od GMa w okienku to trzeba było głosować na tak, pewnie zostało odrzucone skoro nie ma w zaakceptowanych i teraz fishbot na Alune jest prawie bezużyteczny bo jak mam siedzieć i gapić się w monitor to już lepszy zarobek mam na dungach... Z resztą dungi też prześwietlają ostatnio strasznie bany lecą jeden za drugim i tam też sprawdzają tą wiadomością w okienku, aktualnie radzę cokolwiek byście nie robili siedzieć przy kompie.

• Plus 1
23 godziny temu, Layan napisał:

Napisał jakiś gość w dziale propozycje żeby dodać do wykrywaczy opcję wykrywania właśnie tych wiadomości od GMa w okienku to trzeba było głosować na tak, pewnie zostało odrzucone skoro nie ma w zaakceptowanych i teraz fishbot na Alune jest prawie bezużyteczny bo jak mam siedzieć i gapić się w monitor to już lepszy zarobek mam na dungach... Z resztą dungi też prześwietlają ostatnio strasznie bany lecą jeden za drugim i tam też sprawdzają tą wiadomością w okienku, aktualnie radzę cokolwiek byście nie robili siedzieć przy kompie.

Czyli mam rozumieć że ten komunikat co wyskakuje to jest od GMa? czy jakiś system 

• Patryczku changed the title to [Alune.pl] Fishbot

Kontrola na Alune wygląda tak:

GM wysyła ci okienko i musisz na czacie zwykłym napisać to co jest na obrazku.

Wygląd w grze (patrz załączniki), okienko centruje na środku ekranu na każdej rozdzielczości.

Wykrywacz PW i reszta wykrywaczy tego nie obsługuje.

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Edited by Xilo
  • Love 2
  • 2 weeks later...
W dniu 3.01.2022 o 14:24, WaclawHandy napisał:

ban.PNG.619700fd7a398a281644b942944532eb.PNG

Co poszło nie tak? (nie było żadnego PW i nic podobnego) 

Łączny czas łowienia: 7 minut

:pikalovehl:

Ogólnie na Alune nie spotkałem sie z tym zeby GM cos pisał nawet na zwykłym chacie tylko zamienia w poli wszystkich a jezeli bot działa dalej to marmurek zaczyna cały czas bic i wtedy dostajesz bana :(

• Plus 2
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Kacper changed the title to [Alune.pl] Fishbot config
  • Create New...