Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[Kevra] AutoDung WO

Recommended Posts

8 minut temu, JohnyBravo napisał:

image.png.f1db33a27494d5b35e22e6e5f8336791.png + takie wh na metki i od razu szybciej :D cofnig git tylko wywalało podczas wchodzenia na dunga 

takwiem, ale to juz nie lezy po mojej stronie zmien sobie na 20sec w questach moze cos pomoze ja biegalem ponad 3h bylo git a dzien pozniej 4 czy 5 razy wywalilo i pozniej bylo git

jak ogarnac to ze jak jest zaznaczone inne to tych mobow wymienionych nie bije bo przy przechodzeniu z dunga leci do randomowych mobow od razu i je bije jak sie zaznaczy moby 
Jak ogarnac ta opcje inne zeby dzialala

56 minut temu, JohnyBravo napisał:

zmien potwory z psow na normalne 

jak zmienisz na psy to  przed wo bedzie wszystko bil wiec wiekszy przypal wiecej lagow=kickow

15 godzin temu, huzen napisał:

jak zmienisz na psy to  przed wo bedzie wszystko bil wiec wiekszy przypal wiecej lagow=kickow

dlatego mu zaproponowałem żeby z psów zmienił na normalne, bo z tego co napisał miał wlasnie ustawione psy ;c 

• Patryczku changed the title to [Kevra] AutoDung WO
25 minut temu, RozpruwaCz napisał:

Wszystko fajnie lecz niestety po ukończeniu dunga jak wchodzi na nowy to coś sie buguje i nic nie ma na tym dungu "chyba wchodzi ponownie na ukonczony dung"

Zamienili kolejnosc wchodzenia na dunga a w tym configu masz zeby wybrac opcje 2(1) a potem 1(0) , a teraz musi wybrac dwa razy 1(0). 
Z tym ze cos soe popsulo i po wczytaniu configu wgl nie da sie kliknac na npcka nie wiem czemu.

15 godzin temu, xTherd napisał:

Zamienili kolejnosc wchodzenia na dunga a w tym configu masz zeby wybrac opcje 2(1) a potem 1(0) , a teraz musi wybrac dwa razy 1(0). 
Z tym ze cos soe popsulo i po wczytaniu configu wgl nie da sie kliknac na npcka nie wiem czemu.

niestety mam bana:) po zarobieniu jakis 500zl i nie poprawie tego

7 godzin temu, rafciofafcio napisał:

Jeżeli ktoś chce mogę odpłatnie zrobić autodungi do dt :Mmm:

ja moge zrobic za free ale dopiero w ndz bo nie mam kont zeby zrobic

• Plus 5
5 minut temu, Tree123 napisał:

Czy oni znowu cos zmienili?
Po ukonczeniu WO, zostaje normalnie przeniesiony na wyspe, po czym wyskakuje mi caly czas ''Nie mozesz teraz tego zrobic''. Zamknac gre i od nowa uruchomic.

wystarczy na nowo ustawić autodunga 

3 minuty temu, rafciofafcio napisał:

wystarczy na nowo ustawić autodunga 

Znaczy?
Masz na mysli, dodac nowego questa? ''zaktualizowac''

bo obojetnie co klikam w eq, czy to jakas szkat..., czy mikstury, wyskakuje komunikat ze nie moge tego teraz zrobic.

nie wiem co zrobilem zle. ale smigalo jeszcze wczoraj :)

10 minut temu, Tree123 napisał:

Znaczy?
Masz na mysli, dodac nowego questa? ''zaktualizowac''

bo obojetnie co klikam w eq, czy to jakas szkat..., czy mikstury, wyskakuje komunikat ze nie moge tego teraz zrobic.

nie wiem co zrobilem zle. ale smigalo jeszcze wczoraj :)

Nalezy od nowa całego autodunga zrobić poprawnie 

• Create New...