Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

[Odrzucone] Większa przejrzystość administracja -> użytkownicy.


xSuz

Recommended Posts

Drodzy Administratorzy xD 

Jako użytkownik oprogramowania, które oferujecie, chciałbym zwrócić się z prośbą o informowanie nas o tym, nad czym teraz pracujecie oraz o planowanych nowych serwerach i terminach ich dodania. Wielu z nas głosowało na to, aby jakiś serwer został dodany, więc fajnie byłoby wiedzieć, co dzieje się z tą prośbą i kiedy dany serwer zostanie wprowadzony i czy w ogóle zostanie. 

Informowanie nas o tym pozwoli nam lepiej zrozumieć, co dzieje się z botem i jaki jest jego rozwój. Będzie to również pomocne w budowaniu zaufania i lojalności wobec was i HL'a , ponieważ będziemy widzieć, że szanujecie nas jako użytkowników i dbacie o nasze potrzeby.

Dlatego proszę o rozważenie mojej prośby.

Wierzę, że taka przejrzystość  będzie przyczyniać się do większego sukcesu HL'a, a także zmniejszy frustrację użytkowników.
:pikalovehl:

  • Plus 13
Link to comment

Zgadzam się z Tobą w 100% Oprócz jednej rzeczy jak wyobrażasz sobie To ze Administracja Hla ma cie informowac o tym co robią,skoro również administracja danego serwera ma do tego również dostęp i mogą sie na to przyszykować,jak i również zabezpieczyć,albo dodac na to antycheeta że odpalisz i od razu polecisz.

 

Link to comment
  • Moderators

W sumie to @ PatryS  już wyjaśnił czemu takie coś nie ma sensu, Administratorzy serwerów również mają dostęp do tego forum i takie akcje mogą znaczenie opóźnić daty dodania serwerów, koncem końców jest to Cheat do gry a nie sama gra, jesteście informowani o tym co pojawia się w HLu i na takiej podstawie zawsze to działało i nie ma sensu tego zmieniac i utrudniac życia. 

Również przypominam na jakiej zasadzie działa głosowanie na serwery:image.png
W samym HLu jest wiele serwerów które są aktualizowane na bieżąco, i tak jak wyżej, lista dostępnych serwerów jest podana PRZED zakupem bota. Bota kupujemy na serwery które JUŻ SĄ w HLu a nie z nadzieją że serwer XYZ zostanie dodany.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...