Jump to content
hlBot_banner_2 hlBot_banner_1 hlBot_banner_1

Zmiana Kanałów [Auto CH]


bulbazaur321

Recommended Posts

Witam mam taki problem od dłuższego czasu, gdy zaznaczam opcje zmiany kanałów (zmień kanał po zakończeniu trasy) to często bot po zmianie kanału nie chce mi sie ponownie zalogować. Ekran logowania w metinie tak jakby migota i nie może wejść do gry. O co tutaj chodzi? Moim zdaniem opcja nie działa tak jak powinna.

Edit. Dodam, że bot zmienia kanały tak jak mu sie każe to zrobić ale po kilku takich zmianach tak jakby opcja sie crashuje i bot nie może ponownie się zalogować.

Edited by bulbazaur321
Link to comment
Czego dotyczy problem: Zmiany kanałów [Auto CH] podczas farmienia np. bossów/metinów
Opis problemu: tak jak wyżej, po pewnym czasie około 10-15 min bot crashuje sie i przestaje sam zmieniać kanały. Dodatkowo Bot działa z 3h i po pewnym czasie crashuje sie sam i trzeba od początku go włączać.
Kiedy i gdzie wystąpił problem: serwis: Balmora
Dodatkowe materiały(Film/zdjęcie):
Link to comment

Tak jak napisałem powyżej. Bot zmienia CH sam natomiast po pewnym czasie (około 10minut) opcja ta sie crashuje. Wyrzuca do okna logowania i nie może zalogować się ponownie, wtedy własnie migota ekran, tak jakby chciał sie zalogować a nie mógł. Nie wiem czy to może jakiś związek mieć z tym, że zapomina na jakie kanały ma sie zalogować albo opcja sie dubluje stąd problem. Ale ja sie nie znam, jestem tylko użytkownikiem lecz fajnie gdyby ta opcja była naprawiona.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...